DOKÜMANLAR

  Prosin Sineklik Sistemleri
  Dünden Bugüne

  Firmamız, Process Alüminyum ve PVC Sistemleri ünvanıyla 2002 yılında Konya'da kurulmuştur. Firma sahibi Mehmet BAĞRIAÇIK'tır.

  Firmamızın uzmanlaştığı üretim alanları; sineklik sistemleri, cam balkon sistemleri ve plise perde sistemleridir. Tüm bu sistemleri oluşturan plastik aksesuarlar, alüminyum profiller ve plise perde kumaş üretimlerini Konya Organize Sanayindeki 10.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında 150 personelle birlikte gerçekleştirmektedir. Plastik enjeksiyon üretim bölümünde 9 adet yatay ve 2 adet dikey enjeksiyon makinesi ile 24 saat çalışma esasıyla günlük ortalama 30.000 adet parça üretebilmektedir. Alüminyum ekstrüzyon bölümümüzde aylık ortalama 350 ton alüminyum profil üretilmektedir. Üretilen alüminyum profiller yine kendi tesisimizde yüzey işlemlerinden (eloksal - elektrostatik boya) geçmekte ve paketlenip sevk edilmektedir. 2 adet perde kumaşı pile makinesi ile aylık ortalama 150.000 m2 pileli kumaş kırım işlemini gerçekleştirebilmektedir. Türkiye içerisinde 900 civarında atölyede ürünlerimiz işlenmekte ve son tüketiciye ulaştırılmaktadır. Türkiye dışında Balkan ülkelerinin tamamı, Avrupa Kıtasında; Almanya, Hollanda, Danimarka, Kuzey Afrikada; Tunus Ve Cezayir Orta Doğuda; Irak, İsrail'in yanısıra Ermenistan, Azerbaycan, Arap Emirlilikleri, Dubai, Katar, Ürdün gibi ülkelerde bayilikler oluşturulmuştur. Toplam ürünlerimizin %35'ini ihraç etmekteyiz.

  Perde sektöründe son zamanların trend ürünü olan plise perde sistemlerini kendi Ar-Ge merkezi ile geliştirerek sektörün hizmetine sunmuş bulunmaktadır. Mekanik perde atölyeleri nezdinde bugüne kadar Türkiye genelinde 45 adet bayilik oluşturulmuş ve bu bayilikler artarak çoğalmaktadır. Plise perdeyi oluşturan tüm parçaları; plastik aksesuarlar, alüminyum çıta ve profiller, katlanmış pileli kumaşlar kendi tesislerimizde üretip bayilerimize ulaştırmaktayız. 113 farklı desen ve renkte kumaş çeşidi olan firmamız çok güçlü stok altyapısı ile sektörün ihtiyacı olan hizmeti ve hızı sağlamaktadır.

  KaliteDeğişmez kalite yaklaşımı, profesyonel ürün planlaması ve üretimi, sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu ile doğru ve kaliteli üretimin öncülüğünü üstlenme misyonu perspektifinde ilerlemeye devam ediyoruz...
  Garantiİnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci, kalite standartları ve akreditasyonlar ile ürettiğimiz tüm ürünlerde garanti belgesi bulunmaktadır. Bir çok ürünümüz ömür boyu garantili olarak müşteriye sunulmaktadır...
  İnovatif İnovasyona dayalı üretim prensibimiz ile sürekli gelişim, müşteri beklentilerini sürekli analiz eden, mevcut ve gelecek beklentilere cevap verebilen üretim kabiliyeti vizyonu ile ilerlemeye devam etmekteyiz...

  Neden Process?

  Prosin Sineklik Sistemleri
  Sizin için Üretiyoruz!
  Kalite konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren Process  sizin memnuniyetinizi bir numara olarak hedef alıp isteklerinize tam karşılık vermeyi kendisine misyon edinmiş bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

  Kalite bilincini başta yöneticileri olmak üzere en alt kademeye kadar tüm çalışanlarına aşılayan, detaylara önem veren, hızlı, temiz ve sorunsuz bir teslimat ve montaj aşaması sunan firmamızla müşteri değerlerini ön plana çıkarıyoruz.

  İşini seven, işine önem veren personelleri ile güleryüzlülüğü eksik etmeyen, işini bilen ve üretimden teslimat aşamasına kadar gelişen olaylar zincirinin her dalına hakim olan bir firma olarak size teslim ettiğimiz iş ile üst düzey kaliteyi ve memnuniyeti garanti etmekteyiz.

  Üretimden, montaja kadar her alanda uzman olduğumuz işimizde garanti ettğimiz kalitenin yanı sıra hızlı teslimatı ve sıfır hatayla cam balkon montajınızı garanti etmekteyiz. Konya cam balkon sektöründe son teknoloji donanımlı cam balkonlarımız ile mimarinize değer katıyor, sizlere tasarruf sağlıyoruz.
  • İnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci.
  • Sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu.
  • Ürettiğimiz tüm ürünlerde garanti belgesi.
  • Kalite standartları ve akreditasyonlar.
  • Müşteri beklentilerini sürekli analiz eden yapı.

  AKREDİTASYON ve BELGELERİMİZ

  Kalite politikamız; yenilikçi stratejimiz doğrultusunda en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek yenilikçi, toplam kalite yönetimi düsturuna uygun, enerjik, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka olmak.

  Evrensel ve teknolojik değerler ışığında ürünlerimizi geliştiriyor, sektörün ihtiyaçlarına yönelik üretim ile yetinmeyip ihtiyaca özel geliştirme ve tasarımlarla sektöre yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz.
  Tüm Belgeler
  Yüksek Kalite AnlayışıİNOVATİFÖzel Tasarımlar

  Markalarımız

  Process Alüminyum ve PVC Sistemleri